هنر کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید این است که افکار ذهنی شما را تخریب و به نحوی غیر مستقیم شما را وادار می کند که روی ذهنتان کار کنید و فکرتان را ثروتمند کنید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید


در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میخوانیم

بیندیشید و ثروتمند شوید، حاصل 20 سال پژوهش ناپلئون هیل بر روی زندگی بیش از 500 نفر از موفق ترین و ثروتمند ترین افراد کره زمین است که در طول آن 13 گام برای رسیدن به رویاهای شما نام برده می شود. این کتاب فروشی بالای 100 میلیون نسخه در سراسر جهان داشته و تحسین بسیاری از جمله محمد علی کلی، باب پراکتور و بسیاری دیگر را برانگیخته است.

هنر این کتاب این است که افکار ذهنی شما را تخریب و به نحوی غیر مستقیم شما را وادار می کند که روی ذهنتان کار کنید و فکرتان را ثروتمند کنید. وی در جای جای این کتاب یادآور می شود که جرقه ی هر موفقیتی از ذهن شما شروع می شود.

آنچه به آن فکر کید دست می یابید!

تمام مطالب این کتاب با ارائه مثال عینی همراه بوده و پیامش را بسیار هوشمندانه به مخاطب منتقل می‌کند. این کتاب که به عقیده بسیاری میلیون ها دلار می ارزد و نقشه راه تعداد کثیری از بزرگان عرصه موفقیت بوده است. ناپلئون هیل در اکثر کتاب هایش که هر کدام از دیگری موفق تر بوده است بریک اصل تاکید دارد و آن این است که : آنچه ذهن می تواند تصور و باور کند، دست یافتنی است. این که این اتفاق چطور می افتد و چطور تفکر و عقیده می تواند باعث موفقیت هر شخص شود، در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به طور مفصل توضیح داده شده است.


درباره نویسنده:

ناپلئون هیل در سال 1883 میلادی در یک خانواده بسیار معمولی در آمریکا به دنیا آمد. وی مادرش را در 10 سالگی از دست داد. او از همان کودکی روی پای خود ایستاد و به دلیل استعداد و علاقه ای که در خبرنگاری داشت، در 13 سالگی به یک خبرنگار بدل گردید و به دلیل اینکه  پدرش 2 سال بعد از فوت مادرش با زنی ازدواج کرد و ناپلئون را رها کرد، خرج خود را از همان سن کم از خبرنگاری تامین می کرد. رئیس ناپلئون به دلیل مقاله های خوبی که می نوشت، وی را مامور به مصاحبه با افراد ثروتمند کرد. یکی از آنها اندرو کارنگی بود که استعداد هیل را کشف و به وی پیشنهاد کاری 20 ساله داد تا راز موفقیت ثروتمندان و افراد موفق را کشف کند و در نهایت یک فرمول موفقیت به برای ارائه به مردم بدست بیاورد. ناپلئون هیل جز اولین کسانی بود که فکر نوشتن درباره موفقیت به سرش افتاد و کمبود اطلاعات باعث شد تا وی به مطالعه گسترده بپردازد. مطالعات و پژوهش های 20 ساله ناپلئون هیل وی را تبدیل به خبره ترین فرد در زمینه موفقیت در سطح جهانی نموده که ماحصل آن نگارش کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید می باشد.