سایمون سینک در کتاب با چرا شروع کنید، از یک قانون اجتناب‌ناپذیر سخن می‌گوید: تا ندانید چرا می‌خواهید کاری را انجام دهید، بهتر است دست به انجام آن کار نزنید

کتاب با چرا شروع کن


در کتاب با چرا شروع کن میخوانیم

سایمون سینک در این کتاب، از یک قانون اجتناب‌ناپذیر سخن می‌گوید: تا ندانید چرا می‌خواهید کاری را انجام دهید، بهتر است دست به انجام آن کار نزنید. تعریف او از وفاداری مشتری، کمی سخت‌گیرانه‌تر از تعریف متعارف وفاداری است. زیرا که وی حتی خریدهای مکرر را هم مصداق وفاداری نمی‌داند، مشتری وفادار از نظر سایمون سینک کسی است که حتی حاضر به آزمودن محصولِ بهتر رقبا نیز نباشد.

سرفصل های کتاب

در این کتاب از موضوعاتی تحت عنوان اغواگری در فروش و الهام بخش بودن، سخن به میان می‌آورد، که با مطرح کردن استراتژی شرکت‌های شناخته شده‌ا‌ی مثل اپل، و با توضیحات مفصل درباره‌ی آن‌ها، روند صحیح در پیشرفت کسب و کارتان را ترسیم خواهد کرد.
این کتاب به شما نشان خواهد که چرایی خرید مشتریانتان را پاسخگو باشید،زیرا که مردم در نهایت چرای شما را می‌خرند و به آن وفادار می‌مانند.


درباره نویسنده:

سایمون سینک، مشاور سازمانی و سخنران انگیزشی آمریکایی بریتانیایی‌ تبار است، که هم‌اکنون بعنوان مربی ارتباطات استراتژیک در دانشگاه کلمبیا و عضو غیرموظف شرکت رند، فعالیت می‌کند. کتاب «با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش می‌شوند» در سال ۲۰۰۹ بعنوان یکی از ۵ کتاب پر فروش سال شناخته شد.