چیزی پیدا نشد.

مقالات آیا|  مدرسه کسب و کار آیا، گلچینی از انگیزشی‌ترین و برترین آموزش‌های مرتبط با کسب و کار در تمامی زمینه‌ها به همراه معرفی منابع مکتوب برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های برگزار شده موسسه آیا می‌باشد.

تمام مقالات آیا منتخب شده به صورت اختصاصی از منابع خارجی برای شما عزیزان انتخاب و ترجمه شده است. سعی کردیم تا با بررسی و ارایه راهکارهای کلی از محتویات تمام دوره‌ها را به صورت کوتاه و جمع بندی شده برای شما ارایه کرده است.

این بخش‌ها شامل معرفی افراد موفق دنیا در امور کسب و کار، بازاریابی، مدرسین، نوابغ و روانشناسان معروف دنیا به همراه بخشی برای معرفی کتاب و نوشته‌های مکتوب آنها می‌باشد که می‌توانید در بین مطالب از تفکرات و روش‌های مدیریت آنها برای توسعه کسب و کارهای خود استفاده کنید.

افزایش مهارت های فردی، شخصیت شناسی، تکنیک های مذاکره، مقالات مرتبط با مدیریت و رهبری، آشنایی با تله‌های زندگی و روش‌های عبور از آنها، مطالب و دانستنی‌هایی در مورد تبلیغات، بازاریابی، فروش، زبان بدن و غیره را شامل می‌شود.

چنانچه در مورد دوره های آموزشی مهارتی مدرسه کسب و کار آیا سوالی داشتید می‌توانید از بخش مشاوره رایگان با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. همواره کنار شما هستیم.