شعار کتاب جادوی فکر بزرگ این است که شما به استعداد درخشان نیاز ندارید تا به انسانی بزرگ تبدیل شوید، بلکه باید عادت بزرگ فکر کردن را در خود پرورش دهید.

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ


در کتاب جادوی فکر بزرگ می خوانیم

جادوی فکر بزرگ نوشته نوشته دیوید جوزف شوارتز، استاد سابق دانشگاه و رهبر پیشگام انگیزه در ایالات متحده می باشد. در جای جای این کتاب راهکارها و اصول سودمند متعددی ارائه می شود تا به شما این توانایی را بدهد

که بتوانید بزرگ فکر کردن را بیاموزید. شوارتز بر این باور است که با بزرگ فکر کردن می توان به موفقیت و رضایتی که آرزویش را دارید تا در زندگی به آن دست پیدا کنید، برسید.

هر کدام از راهکارهای این کتاب، با ارائه یک سرگذشت واقعی و فوق العاده شرح داده شده است که نه تنها مفهوم را به شما به بهترین شکل منتقل می کند بلکه راهکارهای اجرایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از آن در دنیای واقعی بهره لازم را ببرید. اصول و راهکارهایی که در این کتاب عرضه می شود، راهکارهای برتر مغزهای متفکری است که ارزش بسیاری دارند. اصول بزرگانی همچون داوود نبی که فرمود: آدمی همان است که در دلش فکر میکند، یا امرسون که بیان کرد: افکار هستند که بر دنیا حکوت می کنند.

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ

در صفحه صفحه کتاب جادوی فکر بزرگ رویکردهای اثبات شده بیان می گردد که همه آن را قبول دارند و مانند جادو می توانند معجزه کنند. این کتاب برای انسان های باهوش مانند نقشه راه واقعی برای ساختن یک زندگی موفق است که به راحتی در اختیارشان قرار دارد. شعار کتاب به زبان ساده این است که شما به استعداد درخشان نیاز ندارید تا به انسانی بزرگ تبدیل شوید، بلکه باید عادت بزرگ فکر کردن را در خود پرورش دهید.


درباره نویسنده:

دیوید جی شوارتز در سال 1927 در آمریکا به دنیا آمد و تا زمانی که در سال 1987 چشم از جهان فرو بست، در لیست برترین سخنرانان جهان و نویسندگان شاخص در زمینه انگیزشی بود. او در مدت زندگی اش استاد دانشگاه جورجیا بود و به شرکت های متعددی مشاوره می داد و مدیران بسیاری از توصیه های وی در جهت بهبود شیوه های رهبریشان استفاده نموده اند.