توصیه ای که برایان تریسی در کتاب بهانه بی بهانه به مردم ارائه می دهد این است که اگر می خواهید به موفقیت واقعی دست پیدا کنید باید انضباط فردی داشته باشید

معرفی کتاب بهانه بی بهانه


در کتاب بهانه بی بهانه می خوانیم

کتاب بهانه بی بهانه اثر برایان تریسی، نویسنده و سخنران حوزه مدیریت و موفقیت است که در لیست کتاب های پر فروش برایان تریسی نیز قرار دارد. کتاب بهانه بی بهانه در واقع 21 روش گام به گام را برای افزایش انضباط فردی و دستیابی سریع به اهداف بیان می نماید که بصورت ملوس، اجرایی و با ارائه داستان ها و مثال های واقعی همراه شده است. یکی از برترین و مهم ترین ویژگی هایی که همه بزرگان عرصه موفقیت بر آن اتفاق نظر دارند، اهمیت انضباط فردی است. داشتن انضباط دقیقا نقطه مخالف بهانه تراشی است.

انضباط فردی

انضباط فردی کلید رسیدن به موفقیت و یک زندگی عالی است و بدون آن این مهم امکان پذیر نخواهد بود. مهم ترین توصیه ای که برایان تریسی در این کتاب به مردم ارائه می دهد این است که اگر می خواهید به موفقیت واقعی دست پیدا کنید و پیشرفت چشمگیری در همه جنبه های زندگی داشته باشید، باید خودتان را تغییر داده و به فرد متفاوتی تبدیل شوید. پیام کتاب بهانه بی بهانه برایان تریسی این است که باید کیفیت شخصیتتان را بالا ببرید تا بتوانید به رده انسان های موفق برسید و درک کنید که بالا بردن کیفیت شخصیت شما بسیار از مسائل مادی مهم تر است.

اگر بخواهیم در یک جمله مهم ترین راز رسیدن به موفقیت و انسان های موفق را از نقطه نظر برایان تریسی و کتاب بهانه بی بهانه بگوییم باید به انضباط فردی در همه امور اشاره کنیم. بهانه بی بهانه می گوید شاه کلید درب های موفقیت، ایجاد عادت انضباط فردی است.  با مطالعه این کتاب ارزشمند و به کار بستن راهکارهای فوق العاده آن می توان به شخصی فوق العاده تبدیل شد که پتانسیل موفق شدن بسیار بالایی دارد.


درباره نویسنده:

برایان تریسی، سخنران و نویسنده نامی 75 ساله حوزه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، خلاقیت، هدف گذاری، مدیریت، موفقیت و استراتژی های کسب و کار است. وی مولف چندین کتاب شاخص در حوزه های یاد شده است که بهانه بی بهانه یکی از مهم ترین کتب روانشاسی موفقیت وی است که تا کنون فروشی چند میلیونی داشته است. وی تا کنون به برندهای معروف بین المللی بسیاری مشاوره داده و 5000 سمینار برگذار نموده که هر کدام دست کم 2000 شرکت کننده داشته است.

فرم درخواست مشاوره
لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی مدرسه کسب و کار آیا، این فرم را تکمیل کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
All rights reserved © Company Name, 2014
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio, cursus montes ac turpis. Ultrices! Massa integer augue ridiculus adipiscing, massa cras pid. Turpis placerat scelerisque, vut odio mus non, mattis porttitor, nunc odio, turpis tortor sit? Pid amet, sed facilisis.
  • Goblinus globalus fantumo tandempo
  • Scelerisque cursus dignissim donus
  • Montes vutario lacus quis arcupolisio
  • Leftomato denitro oculus tepircos den
  • Spiratio dodenus christmas popupius
  • Afrenius globalus spiritum tandempo
  • Fitatos vutario lacus quis arcup delis