قدرت بیان

معرفی کتاب قدرت بیان


در کتاب قدرت بیان می خوانیم

کتاب قدرت بیان اثر برایان تریسی یکی از مهم ترین و جذاب ترین کتابه هایی است که تا کنون درباره اهمیت خوب صحبت کردن نگارش شده است. این کتاب به شما می آموزد چطور از اصول صحبت کردن فراتر بروید و با استفاده از اسراری که در طول کتاب به شما آموزش داده می شود بتوانید دیگران را با بیشترین قدرت تحت تاثیر خود قرار دهید. برایان تریسی در این کتاب مطالبی را آموزش می دهد که شما با به کار بستن آنها می توانید طرز فکر و نظر طرف مقابل را به سوی آنچه فکر می کنید تغییر دهید.

معرفی راه کارهای قدرتمند صحبت کردن

کتاب قدرت بیان پر از راهکارها و تکنیک هایی است که همگی انتخاب خود را پس داده اند و شما با استفاده از آنها می توانید طوری صحبت کنید که دیگران بیش از پیش به شما احترام بگذارند و شما در مسیر موفقیت خود گام بردارید.
یکی از مهم ترین اهمیت فن بیان تاثیر بالای آن در زندگی فردی و کسب و کار شماست. این موضوع است که شما بتوانید به بهترین شکل در جمعی از افراد صحبت کنید.

اگر بتوانید خوب صحبت کنید، عزت نفستان بالاتر می رود و می توانید توجه دیگران را به سمت خود جلب کنید. هر فرد برای اینکه بتواند سریع تر به سوی اهدافش حرکت کند باید بتواند با استفاده از تکنیک های خوب صحبت کردن دیگران را در کم ترین زمان ممکن قانع کند. این کتاب تمام راهکارهای عملی برای آنچه توضیح داده شد را به شما می آموزد.به طور مثال این کتاب به خواننده می آموزد که آنچه از بالاترین ارزش برای به موفقیت رسیدن شما برخوردار است، ذهن شماست. برای آنکه بتوانید به بهترین شکل ممکن سخن بگوئید باید همیشه سعی در ارتقا ذهن و فکر خود داشته باشید. کتاب قدرت بیان برایان تریسی تمام آنچه شما نیاز دارید تا بتوانید قوی ترین فن بیان را داشته باشید را یک جا به شما آموزش می دهد و از شما یک سخنران قدرتمند می سازد.

اگر دوست دارید در کنار مطالعه کتاب مهارت های تیمی مربوط به با صحبت کردن و مذاکره را یاد بگیرید دوره فن بیان را مطالعه کنید. ما در این دوره آموزشی تمام آنچیزی که به شما کمک می‌کند به یک سخنران حرفه ای تبدیل شوید آموزش می دهیم.


درباره نویسنده:

برایان تریسی، سخنران و نویسنده نامی 75 ساله حوزه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، خلاقیت، هدف گذاری، مدیریت، موفقیت و استراتژی های کسب و کار است. او مدیرعامل کمپانی برایان تریسی اینترنشنال است. وی تا کنون ده ها کتاب تاثیر گذار در زمینه های خودیاری به رشته تحریر درآورده که بسیاری با مطالعه آنها توانسته اند به موفقیت های بسیاری رسیده و به جمع ثروتمندان جهان بپیوندند. او تا کنون 4 بار به ایران سفر کرده و سخنرانی های متعددی انجام داده است.