امروزه با بیشرفت علم و تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت و فضای مجازی، شرکت های زیادی را می بینید که دارای وب سایت هستند و در بعضی آن ها حتی فروش نیز انجام می شود. این سایت ها ممکن است خیلی ها را به این فکر فرو ببرد که چرا خیلی از شرکت ها  دارای سایت هستند! هر کسی که در زمینه ی کاری خود احساس نیاز به تجارت الکترونیک کند به ساخت سایت احتیاج دارد. اگر کسب و کاری دارید، فرقی نمی کند کوچک یا بزرگ، شما برای معرفی محصولات و خدمات خود به طراحی سایت نیاز دارید. در اصل یک سایت می‌تواند برای شما در نقش یک کاتالوگ تبلیغاتی باشد اما با امکانات بیشترداشتن یک سایت باعث راحت تر شدن معرفی محصول شما به بازدید کنندگان می شود.

حتی شما می توانید از سایت برای ایجاد ارتباط موثر بین افراد سازمانتان، استفاده کنید به شکلی که هر کدام از افراد در هر جایی که باشند بتوانند به وسیله ی اینترنت به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت دسترسی داشته باشند، از آخرین آخرین اطلاعات سازمان دسترسی داشته و از آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

یکی دیگر از مزایای ساخت سایت 24 ساعته بودن آن است! پس یک وبسایت این امکان را به سازمان شما می دهد که شما به صورت شبانه روز 24 ساعت هر 7 روز هفته 365 روز سال باز باشد. داشتن یک وبسایت برای سازمان یا شرکت خود مانند این می باشد که  یک کارمند همیشه به صورت 24 ساعت حتی روزهای تعطیل مشغول کار در سازمان شما می باشد. خوب حال به نظر شما با ساختن یک سایت چقدر می توانید از سایر رقبای خود جلو بیوفتید؟ شما با ساخت یک وب سایت حرفه ای می توانید بازاریابی خود را گسترش داده و میزان درآمد خود را بالا ببرید.

دلیل دیگری که شما باید برای سازمان خود سایت طراحی کنید این است که می‌توانید به وسیله ی آن اعتبار حرفه ای خود را بالا ببرید. داشتن وب سایت باعث اعتماد سازی مشتری نسبت به کسب و کار شما می شود و از شرکت شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت. در نتیجه تصویر کلی کسب و کار خود را به عموم مردم بهتر نشان داده و به همین علت باعث افزایش اعتماد مشتریان خود نسبت به سازمان و کسب و کار شما خواهد بود.

با توجه به پیشرفت روز افزون فضای مجازی روز به روز افراد بیشتری به اینترنت دسترسی پیدا می کنند وجود یک وب سایت می تواند شهرت کسب و کار شما را بیش از آنکه شما تصور می کنید بیشتر کند و این خود یک امتیاز برای بدست آوردن درآمد بیشتر می باشد.

قطعاً همه شرکت ها دوست دارند به موفقیتی زبان زد برسند و برای تحقق یافتن این امر حاضرند همه کاری انجام دهند،حتی کلی هزینه هم روی دستشان بیافتد! اما نخستین مرحله برای پیشرفت هر سازمانی سایت آن است، مدرسه آیادا می تواند به شما کمک کند جهت دستیابی به راه میان بُر پیشرفت دارای سایت فوق حرفه ای شوید.