معرفی کتاب بازاریابی ویروسی


در کتاب شنا با کوسه ها می خوانیم

کتاب بازاریابی ویروسی اثر جونا برگر یکی از بهترین کتاب های حوزه بازاریابی است که به رمز و رازی که در پس دنیای انتقال اجتماعی مطالب وجود دارد، می پردازد. تا به حال دقت نموده اید که وقتی یک تبلیغ را مشاهده کرده اید فردا به صورت ناخودآگاه راجع به آن با دوستان و همراهان خود صحبت کرده اید؟ این موضوع که مطلبی دهان به دهان بچرخد و از نفری به نفر دیگر منتقل شود دقیقا هدفی است که بازاریابی ویروسی دنبال می کند.
در این کتاب به طور جامع و کامل به موضوع بازاریابی ویروسی پرداخته شده و راهکارهای متعددی برای به کار بستن آن به مخاطب ارائه می شود. هر زمان نام یک برند، کالا و یا خدمات بر سر زبان ها افتاده و در کوچه و بازار درباره اش صحبت شود، صاحب آن نام، کالا و یا خدمات تا مدتی می تواند رویای فروش بالای خود را بیمه کند. این تکنیک بی نظیر بازاریابی ویروسی نام دارد و این کتاب فوق العاده تمام و کمال به این موضوع پرداخته و راهکارهای متعددی برای به کار بستن این تکنیک در بازاریابی را به شما آموزش می دهد. آنچه در این کتاب به مخاطبین آموزش داده می شود، راه های نوین تبلیغات است که به شما کمک می کند به صورت هوشمندانه و با کمترین هزینه به بازاریابی و تبلیغ محصول خود بپردازید و بهترین نتیجه را بگیرید. بازاریابی ویروسی روشی خلاقانه و غیر معمولی برای تبلیغات است که هر کسب و کار باید برای موفقیت خود از آن بهره ببرد.


درباره نویسنده:

نویسنده کتاب بازاریابی ویروسی جونا برگر نام دارد. او یکی از برترین متخصصان نفوذ اجتماعی و بازاریابی ویروسی است که توانسته دکترای بازاریابی را از دانشگاه استنفورد کسب کند. او توانسته به دلیل نبوغ خود با کمپانی های بزرگی مانند گوگل، فیس بوک، مایکروسافت و جنرال موتورز همکاری های موفقیت آمیزی داشته باشد. او در سال 2013 کتاب بازاریابی ویروسی خود را منتشر نمود که توانست در صدر پر فروش ترین کتاب های آمازون و نیویورک تایمز قرار گرفته و جوایز متعددی را نصیب خود کند.